Hakkımızda

Önalan mühendislik, 2010 yılında kurulmuş olup alanında klima, havalandırma tesisatı, sıhhı tesisat ve ısıtma tesisatının yanı sıra yangın söndürme, bina otomasyon sistemleri ile bu sistemlerin tasarlanması ve uygulanması alanlarında prestijli projelere mühendislik hizmetleri vermektedir.
Mekanik tesisat aşamasında kendisini güçlendirilmiş ve belirli bir tecrübeye gelmiştir. Firmamız teknolojik alanda müşterilerine kaliteli ve ekonomik sistemler sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Firmamız proje, danışmanlık ve uygulama hizmetleri yanı sıra, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle müşterilerine çözüm yolu sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Önalan Mühendislik 2010 yılında kurulmuş olup alanında klima, havalandırma tesisatı, sıhhıi tesisat, ve ısıtma tesisatının yanı sıra yangın söndürme, bina otomasyon sistemleri ile bu sistemlerin tasarlanması ve uygulanması alanlarında prestijli projelere mühendislik hizmeti vermektedir.
Firmamız proje, danışmanlık ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle müşterilerine çözüm yolu sunmaktadır.

Her Şeyden Önce Güven ...

Mekanik tesisat aşamasında kendisini güçlendirmiş ve belirli bir tecrübeye gelmiştir.
Firmamız teknoloji alanda müşterilerine kaliteli ve ekonomik sistemler sunmayı kendisine ilke edinmiştir.